Програма Попередження Соціального Сирітства
Глєб
11 років
Допомогти

Родина складається з 71-річної прабабусі та двох правнуків Глєба – 11 років та Каті – 5 роки. Донька померла від раку (гінекологія) ще 7 років тому, онука Горошкова Євгенія (мати дітей) померла 2 роки тому  від запалення легень (16.09.2015 року). Діти мають різних біологічних батьків, які  долею дітей не цікавляться. Лише бабуся та дідусь другої дитини (Каті) підтримують родину. Опікунство оформлено на прабабусю. У листопаді 2016 року їй зробили операцію по гінекології.

Прабабуся, незважаючи на свій вік та проблеми зі здоров’ям, займається всебічним розвитком дітей: дівчинка ходить на плавання в басейн, любить малювати, має багато улюблених книжечок, хлопчик відвідує безкоштовні гуртки англійської мови та малювання. Діти пережили психологічну травму. Особливо старший хлопчик, який разом з прабабусею виявив тіло померлої матері в квартирі.

Бюджет родини невеликий. Родина буде безмежно вдячна Вам за будь-яку допомогу!

Родині потрібно:

- продукти харчування для дітей;

- зимова куртка для хлопчика, зріст 158 см;

- взуття для хлопчика, 37 розмір (кросівки);

- канцтовари;

- іграшки для дітей.

Також родина має потребу у пральній машині.

Щоб надати допомогу родині – будь ласка, зв'яжіться з нашим  соціальним працівником у м. Вінниця: тел. (факс) - 8(0432)53-08-94, моб. - (097)7800242 - Тетяна Геращенко.