Про нас

   Вітаємо Вас на офіційній веб-сторінці благодійної організації «Соціальна служба «Віфанія»!

Збереження родин і покращення якості життя дітей – основна місія нашої роботи. Ми впевнені у тому, що сім’ям і дітям повинна надаватися якісна соціальна допомога і відтак уся наша діяльність націлена на розвиток і впровадження професійних соціальних послуг за високими стандартами. Ми віримо у те, що така стратегія є вкрай необхідною для значного зменшення числа соціально вразливих дітей та сімей, а разом з тим і для перспективи кращого майбутнього країни.

Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» пропонує широкий спектр соціальних послуг для різних категорій користувачів – сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, фахівці соціальної сфери, бізнес-організації, релігійні громади та державні адміністрації (Див. "Кого ми підтримуємо").

Наша організація була заснована в 1998 році випускниками Національного університету «Києво-Могилянська Академія». В перші роки діяльності наші працівники надавали соціальні послуги дітям, що виховуються в інтернатних закладах, маючи на меті покращити якість їхнього життя. Пізніше, проаналізувавши потреби наших клієнтів і отримавши більше досвіду, ми почали працювати з родинами, що потрапили у складні життєві обставини.

Сьогодні «Віфанія» є однією з провідних організацій на ринку соціальних послуг, яка невпинно працює над професіоналізацією соціальної роботи в Україні. За нашими плечима - багаторічний досвід роботи з сім’ями з дітьми, практика розробки і впровадження навчальних програм і курсів підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери, розробки дизайнів і стандартів соціальних послуг для інших організацій та велика кількість успішно реалізованих соціальних проектів.

У своїй роботі ми орієнтуємось на індивідуальний підхід, інноваційність послуг, відповідність потребам громади та адаптацію прогресивного іноземного досвіду. Ми віримо, що здатні змінити світ на краще, щонайменше світ навколо нас.