Новини

День Святого Валентина

13.02.2018

     9 лютого 2018 року в читальному залі бібліотеки ім. І.Франка(місто Вінниця), було проведено захід для дітей, що перебувають на супроводі в БО «Соціальна служба Віфанія».  Захід провели завідувач відділення масової роботи та естетичного виховання Охотська Тетяна Миколаївна та бібліотекар Мартиненко Ірина Сергіївна. Діти прослухали лекцію про історію виникнення свята – Дня Святого Валентина, розібралися з символікою свята і дізнались нові цікаві факти про День всіх закоханих. Потім маленькі учасники натхненно створювали власні подарунки для своїх близьких, адже на День святого Валентина можна вітати не тільки коханих, а й  друзів та близьких. 

 

 

     Діти виготовляли сердечки із фетру, які  декорували мереживом, намистинами, пайєтками. У результаті, в кожного був створений свій неповторний сувенір.


   Захід проходив в доброзичливій, дружній атмосфері. По його закінченню, діти переглядали книжки, журнали та спілкувалися.

      У заході прийняло участь 9 дітей.

      «Віфанія» висловлює щиру подяку керівництву та колективу бібліотеки ім. І.Франка за довгу та плідну співпрацю, а також соціальному працівнику Тетяні Геращенко.назад